Okresní kolo v halové kopané starších žáků

Ve středu 28.listopadu 2018 se konalo ve sportovní hale při ZŠ Horní Bečva okresní kolo v halové kopané v kategorii starších žáků. A reprezentanti naší školy, ač velmi oslabeni, byli nakonec velmi úspěšní, neboť v konkurenci městských škol okresu Vsetín obsadili krásné 3.místo! Znovu potvrdili, že nejen ve florbale, ve fotbale, vybíjené a dalších sportech, dokážou být rovnocennými soupeři i v halové kopané.

Starší žáci ve skupině začali žalostně, neboť prohráli úvodní zápas se ZŠ Vyhlídka z Val.Meziříčí vysoko 0:6, ale v dalších dvou zápasech ve skupině porazili ZŠ Pod Skalkou z Rožnova p.Radh. 4:1 a v boji o postup i ZŠ Šafaříkova z Val.Meziříčí 2:1. V semifinále bohužel nestačili na favorizovanou ZŠ Sychrov ze Vsetína, když vysoko prohráli 1:6, ale v zápase o 3.místo porazili v dramatickém zápase domácí ZŠ Horní Bečva poměrem 3:2, když už vedli 3:0! Naši žáci za svou bojovnost zaslouženě získali bronzové medaile. 8 brankami se blýskl Vojtěch Zemánek z 9.B, 2 branky přidal Josef Kralovič z 9.A, v poli velmi dobře zahrál Tomáš Včelica z 8.třídy.Starším žákům ještě jednou blahopřeji a patří jim velký dík za vzornou reprezentaci naší školy i příkladné chování.