TANČÍRNA 2017

Jako každý rok i letos se naše škola zúčastnila taneční soutěže Tančírna, kterou tradičně pořádá ZŠ Trávníky. Konal se již 12. ročník této soutěže a tanečnice z naší školy opět zazářily. Skupiny BlueMaat a Fialky  si pod vedením paní Marie Sádlíkové připravily dvě krásná taneční vystoupení. Malým tajemstvím a zároveň velkým překvapením bylo vystoupením taneční skupiny  DARK STARS, která si se svým tanečním vystoupením vytančila prvenství v letošní Tančírně a zároveň získala putovní pohár. A kdo se za skupinou DARK STARS vlastně skrývá?. Především dvě žákyně 9.třídy Natálie Bělašková a Hana Lišková. Vymyslely choreografii, zajistily hudbu a kostýmy  a s dalšími 11 tanečnicemi  ve svém volném čase nacvičily  vítězné taneční vystoupení. Velká gratulace a potlesk pro ně všechny. 

Krásné tance předvedly žákyně naší školy nejen na soutěži, ale také na taneční přehlídce pro základní školy a veřejnost, která se uskutečnila následující den v Lidovém domě ve Vsetíně. Děkujeme jim všem tanečnicím za úspěšnou reprezentaci naší školy na veřejnosti. Poděkování patří také  paní Marii Sádlíkové, která dívky pečlivě na vystoupení připravila a věříme, že letos se bude tančit dál i na jiných místech naší republiky. Přejeme tanečnicím hodně úspěchů na dalších tanečních soutěžích a vystoupeních.