Další skvělý výsledek mladých fotbalistů z 1. stupně

V úterý 16. května se žáci prvního stupně zúčastnili okresního kola v malé kopané, které proběhlo na stadionu ve Valašském Meziříčí. Do okresního kola postoupilo celkem 7 družstev. Hrálo se systémem každý s každým 2.8 minut.Naše družstvo ve složení: Filgasová Denisa - 3. třída, Randus Antonín, Erban Matěj, Včelica Jakub, Janotová Veronika - 4. třída, Dorňák Michal, Grycman Ondřej, Hrabica René, Kocourek Michal, Mikušek Martin, Šafařík Jonáš - 5. třída, podalo skvělé výkony a čtyřmi vítězstvími a dvěma remízami se dostalo do čela spolu se Zašovou, která měla stejný počet bodů.

O konečném vítězi tak rozhodovalo skore, které mělo družstvo ze Zašové o dva góly lepší a postoupilo tak do krajského kola.  Pěkné druhé místo a stříbrné medaile si tak odvezlo naše družstvo.