Mladí atleti naší školy znova postoupili do okresního kola Poháru rozhlasu

I v letošním školním roce se atleti naší školy zúčastnili Okrskového kola Poháru rozhlasu v lehké atletice. Mladší dívky v Okrskovém kole zvítězily a celkovým ziskem 3.564 b. porazily ZŠ Horní Lideč i ZŠ Francova Lhota a postoupily do Okresního finále. Nejlépe se dařilo Natálce Konečné, která bodovala v běhu na 60 m i ve skoku dalekém. Ve skoku dalekém zazářila Terezka Koňaříková.

 

V Okresním finále Poháru rozhlasu, které se konalo na atletickém stadionu ve Valašském Meziříčí obsadily mladší dívky celkové 8.místo, ale bodovým ziskem překonaly své okrskové vystoupení v Horním Lidči. Byly značně oslabené o dívky, které byly na zájezde v Rusku. Jejich celkové umístění by bylo rozhodně lepší. Dařilo se Gábině Kozubíkové v běhu na 600 m, Karolíně Gargulákové i Veronice Ondrové ve skoku vysokém, Terezce Koňaříkové ve skoku dalekém a Kačce Daňkové v hodu míčkem. Tyto výkony podpořily bojovným výkonem i Zuzka Mozgová, Petra Kubenková, Jana Šimarová a Veronika Hrabicová.

Všem dívkám děkuji za vzornou a příkladnou reprezentaci školy na okrskovém i okresním kole Poháru rozhlasu v lehké atletice.