Polanka je v republikovém finále ve vybíjené

 Vynikajícího sportovního úspěchu dosáhli naši čtvrťáci a páťáci ve vybíjené. Ve středu 31. května se naše družstvo po vítězstvích v okrsku a okrese zúčastnilo krajského kola, které proběhlo na SPŠ stavební ve Valašském Meziříčí.

Naše družstvo si i tady vedlo skvěle a svými výhrami a jednou remízou zaslouženě obsadilo první místo v kraji a zajistilo si tak postup do republikového finále. To se uskuteční ve dnech 13. a 14. června v kempu Pecka v Nové Pace v Královehradeckém kraji. O náš historický úspěch se zasloužili tito žáci: Antonín Randus, Matěj Erban,Jakub Včelica Samuel Kuník - 4. třída, Jiří Daněk, Michal Dorňák, Ondra Grycman, Martin Mikušek, René Hrabica, Jonáš Šafařík, Veronika Kocourková - 5. třída. Všem soutěžícím blahopřejeme a přejeme hodně štěstí v republikovém finále.